Agnieszka Kandzia-Poździał

Choć dzisiaj głównie pracuję z komputerem, kalkulatorem i cyferkami, to piękne słowo, poprawna polszczyzna i pisanie nigdy nie były mi obce.

Od wielu lat zajmuję się tworzeniem tekstów dziennikarskich oraz fotorelacji. Pisałam na portalu Górnośląskiego Związku Metropolitalnego „Pełnia Kultury” oraz na oficjalnej stronie internetowej miasta KatowiceKatowice.eu”. W latach 2006-2009 pracowałam w Telewizji Polskiej, a od 2008 roku regularnie piszę i publikuję artykuły naukowe oraz zajmuję się korektą tekstów i redakcją prac zbiorowych.

Prowadzę szkolenia z zakresu rozwoju umiejętności interpersonalnych oraz savoir-vivre’u w biznesie. Doradzam, jak stworzyć idealną prezentację multimedialną na spotkania zespołu. Jestem certyfikowanym Scrum Masterem. Zarządzam też własną stroną internetową www.akandzia.pl.

Uwielbiam podróżować, a wszystkie wolne chwile poświęcać poszerzaniu wiedzy o politycznych, społecznych, gospodarczych i kulturowych problemach Australii. A całkiem prywatnie jestem szczęśliwą żoną Pawła i mamą Pauli.

Zapraszam do kontaktu!

Kontakt: agnieszka@lapajteksty.pl