Ewa Orczykowska-Galbarczyk

Wierzę w siłę słów i od dziesięciu lat uczę się, jak łączyć je ze sobą w wartościowe teksty. Przestrzeń do tego, by to robić, dawały mi przede wszystkim lokalne oddziały Gazety Wyborczej – we Wrocławiu i w Katowicach, ale też wydania ogólnopolskie – Duży Format i Wysokie Obcasy, gdzie pisałam o kulturze i sprawach społecznych.

Bliskie są mi również tematy związane ze świadomą pielęgnacją – moje teksty związane z urodą i makijażem przez pięć lat można było czytać w magazynie e!stilo.

Swoje doświadczenie obecnie wykorzystuję w międzynarodowej korporacji. Jestem częścią zespołu, odpowiedzialnego za globalną komunikację wewnętrzną, co łączę z doradzaniem i asystowaniem menedżerce wysokiego szczebla.

Kiedy nie piszę, lubię odkrywać Polskę przez pryzmat fantastycznych miejsc i ludzi, którzy je tworzą. Kiedy nie piszę i nie odkrywam – zdrapuję warstwy farb i lakierów ze starych mebli i daję im szansę na przeżycie kolejnych dekad. Kiedy nie piszę, nie odkrywam i nie drapię – chłonę kulturę w całej postmodernistycznej krasie.

Zapraszam do kontaktu!

Kontakt: ewa@lapajteksty.pl