Iwona Bijak

Z kreacją słowa w formie pisanej i mówionej jestem związana od wielu lat. Studia filologiczne wyposażyły mnie w wiedzę językoznawczą, która połączona z naturalną wrażliwością na używanie języka polskiego, pozwala tworzyć teksty trafiające w sedno sprawy.

Refleksja nad językiem, jego precyzją i skutecznością w akcie komunikacji towarzyszy mi każdego dnia w mojej pracy logopedycznej, gdy buduję wraz z klientami ich system językowy. Logopedyczne pasje rozwijam, prowadząc Dźwięki Mowy.

Oswajanie gramatycznych i stylistycznych konstrukcji, pilnowanie kropek i przecinków, by stały tam, gdzie trzeba, jest moją mocną stroną ze względu na doświadczenia, które zbierałam m. in. jako redaktor językowy czasopisma naukowego Uniwersytetu Śląskiego „Pism Humanistycznych”.

Umiejętności organizatorskie doskonaliłam jako sekretarz Śląskiego Oddziału PTL – konferencje, panele dyskusyjne, warsztaty, szkolenia, prelekcje nabierały kształtu pod moim czujnym polonistycznym okiem.

Lubię pracę z klientami, wsłuchiwanie się w ich potrzeby, tworzenie dla nich ofert oraz realizację tychże, co mogę czynić z wielką przyjemnością w najbardziej pomysłowej firmie eventowej – Cudotwórni.

Wolne chwile spędzam w górach, w gronie przyjaciół lub z dobrą książką w rękach i kotem na kolanach.

Zapraszam do kontaktu!

Kontakt: iwona@lapajteksty.pl