Justyna Łapaj-Kucharska

Cześć! 

Jestem pomysłodawczynią i założycielką firmy Łapaj Teksty! Kreacja Słowa.

Od najmłodszych lat uwielbiałam ubierać świat w słowa. Najpierw w czasach szkolnych pisząc wiersze, później opowiadania i felietony satyryczne.

Zawodowo pisaniem tekstów zajmuję się od blisko 10 lat. Swój warsztat szlifuję poprzez pracę naukową na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, gdzie jako doktor nauk społecznych regularnie publikuję artykuły w czasopismach naukowych, a także recenzuję prace licencjackie i magisterskie.

O tym, jak ważna i ciekawa jest kreacja słowa, przekonuję się w swojej pracy redakcyjnej. Od kilku lat, jako redaktor tematyczny i zastępca redaktora naczelnego w naukowym czasopiśmie UŚ „Pisma Humanistyczne”, nadaję tekstom odpowiedni szlif poprzez ich redakcję oraz korektę.

Jako copywriter pomagam swoim klientom wyeksponować jakość tworzonej przez nich wartości. Na rynku istnieje wiele świetnych produktów i usług. Często jednak niewłaściwa prezentacja nie pozwala dostrzec ich walorów w pełnej krasie, odwodząc klienta od decyzji o zakupie. Pomagam firmom i przedsiębiorcom ukazać je w taki sposób, by produkty i usługi, które oferują przyciągały uwagę i na długo zapadały w pamięć ich odbiorców.

Doświadczenie w copywritingu nabywałam m.in. współpracując z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach. Zajmowałam się tworzeniem oraz redakcją tekstów z wydarzeń gospodarczych w regionie, a także promocją działań RIG oraz utrzymywaniem kontaktów z przedsiębiorcami w kraju i za granicą.

Od kilku lat współpracuję także z najbardziej kreatywną i pełną pasji firmą eventową  Cudotwórnia, gdzie pomagam aranżować spotkania marzeń z rzeczywistością, a o wszystkim opowiadam później na blogu. Wspólnie z zespołem tworzymy również rozmaite oferty dla naszych klientów, kreując to, co wydawałoby się niemożliwe.

Odpoczynek i energię czerpię z chodzenia po górach, jazdy konnej, praktykowania jogi oraz podróży, a także pichcenia czegoś pysznego, czym później chętnie dzielę się na swoim blogu: „Łapaj przepisy! Kuchnia dla zapracowanych”.

Zapraszam do kontaktu!

Kontakt: justyna@lapajteksty.pl